Zalety korzystania z iPhone 13

iphone 13 pro

Wyobraź sobie idealny smartfon. Posiada wydajny procesor i jasny wyświetlacz. Aparat, który robi niesamowite zdjęcia i filmy. Do tego ma długą żywotność baterii i nie zamoknie, gdy przypadkiem rozlejesz na niego kawę. Wszystko to dotyczy iPhone 13 Pro i iPhone 13 Mini. Oto kilka zalet tych urządzeń.

Obsługa jedną ręką i łatwość przenoszenia

Rozmiar ekranu w iPhone 13 to 6,1 cala. Jest to rozmiar uniwersalny, więc smartfon wygodnie leży w dłoni, a kciuk ma dobry zasięg we wszystkich rogach wyświetlacza.

A jeśli szukasz kompaktowego urządzenia, zdecyduj się na iPhone’a 13 Mini (przekątna 5,4 cala). Jest bardzo przenośny i z łatwością mieści się w kieszeni, torbie lub kopertówce. Można go wygodnie używać jedną ręką, nawet w ruchu. I mimo swoich rozmiarów, smartfon wygląda stylowo i statusowo.

Najbardziej zaawansowany system podwójnego aparatu w iPhone’ie

Główną wizualną różnicą między iPhone 13 a innymi smartfonami Apple jest moduł kamery. Obiektywy są teraz ustawione po przekątnej, a nie w pionie. To od razu wyróżnia nowy model.

Szerokokątny aparat jest teraz większy i przechwytuje o 47% więcej światła. Zmniejsza to szumy i pozwala uzyskać wysokiej jakości, szczegółowe zdjęcia i filmy, nawet przy słabym oświetleniu.

Aparat w iPhone 13 i 13 Mini może pochwalić się systemem stabilizacji przesunięcia czujnika optycznego: funkcja, którą wcześniej można było znaleźć tylko we flagowym iPhone 12 Pro Max. Teraz możesz fotografować, czy biegniesz, czy lecisz — Twoje zdjęcia i filmy będą płynne i wyraźne.

Poradzą sobie z każdym zadaniem — od pracy po rozrywkę

Wewnątrz iPhone’a 13 i 13 Mini znajduje się nowy procesor A15 Bionic. Zapewnia wysoką wydajność przy umiarkowanym zużyciu energii. Efektem są wolne od lagów, bezproblemowe aplikacje. Czterordzeniowy procesor graficzny zapewnia oszałamiająco realistyczny, płynny i responsywny obraz w grach i aplikacjach.

Dzięki możliwościom A15 Bionic iPhone 13 pozostanie istotnym smartfonem przez co najmniej kilka lat.

Trzymają się cały dzień na jednym ładowaniu

iPhone’y 13 działają dłużej niż jakikolwiek inny smartfon Apple. Możesz więc korzystać z nich przez cały dzień i nigdy nie musisz myśleć o podłączeniu do prądu. Na przykład iPhone 13 wytrzymuje do 2,5 godziny dłużej niż iPhone 12. Natomiast iPhone 13 Mini wytrzymuje do 1,5 godziny dłużej niż iPhone 12 Mini.

Wyświetlacz nie odbija się w jasnym słońcu

W iPhone 13 pro (https://ispot.pl/iphone-13-pro) zastosowano żywe wyświetlacze OLED o dużej gęstości pikseli. Smartfon jest więc wygodny w użyciu nawet w jasnym słońcu. Tekst pozostaje ostry, obrazy są wyraźne, a filmy niewiarygodnie realistyczne.

Oleofobowa powłoka ekranu odpycha krople wilgoci, cząstki makijażu, brud i tłuszcz. Jest więc mniej narażona na zabrudzenie, nawet przy najbardziej aktywnym użytkowaniu.

iphone 13 pro aparat

6 pięknych kolorów

Obudowa iPhone’a 13 Pro i iPhone’a 13 Mini wykonana jest ze szkła. Na przedniej powierzchni znajduje się autorski panel Ceramic Shield. Jest bardziej odporny na uszkodzenia spowodowane wstrząsami lub upuszczeniem. Rama wykonana jest z aluminium i pomalowana w kolorze obudowy. Kolorów jest sześć:

  • Gwiezdna szarość;
  • Ciemna noc;
  • Niebieski;
  • Różowy;
  • Czerwony.

Smartfony są zgodne z normą IP68, więc są bezpieczne od kurzu i przypadkowo przewróconej sody.