Najważniejsze zalety iPhone’a 13 128 GB

Smartfon Iphone 13 128gb to niesamowicie potężne urządzenie, wyposażone w wiele innowacyjnych funkcji i technologii. Super wydajny procesor, wspaniały wyświetlacz i pojemna bateria to tylko niektóre z zalet nowego iPhone’a 13 Pro Max.

 Wyświetlacz iPhone’a 13 128 GB

Te telefony od marki Apple z Cupertino wyposażone są w wysokiej jakości wyświetlacze Super Retina XDR. Dzięki przekątnej ekranu 6,7″, zarówno tekst, jak i najmniejsze elementy graficzne są doskonale widoczne na smartfonie.

 Warto również zwrócić uwagę na obecność technologii ProMotion. Automatycznie dostosowuje częstotliwość odświeżania obrazu do czynności wykonywanych przez użytkownika. Jeśli grasz w grę lub oglądasz film, częstotliwość odświeżania wzrasta, a treść jest wyświetlana tak szybko i płynnie, jak to tylko możliwe. Ale jeśli na przykład czytasz książkę i od czasu do czasu przerzucasz strony, częstotliwość odświeżania będzie minimalna. W tym przypadku obraz nadal będzie ostry i jasny, ale bateria będzie zużywać się wolniej.

 Inne cechy wyświetlacza w iPhone 13:

  • Technologia True Tone, która automatycznie dostosowuje temperaturę barwową urządzenia;
  • Zapewniona jest obsługa trybu HDR;
  • Paleta barw jest zgodna z normą DCI-P3;
  • Zastosowano powłokę, dzięki której odciski palców praktycznie nie pozostają na ekranie.

Procesor w telefonie iPhone 13

Nowe smartfony Apple wyposażone są w bardzo mocny 6-rdzeniowy procesor A15 Bionic, a także Neural Engine. Ten ostatni jest potrzebny do prawidłowego działania i przyspieszenia aplikacji opartych na sztucznej inteligencji: asystenta głosowego Siri, edycji zdjęć i materiałów wideo, rozszerzonej rzeczywistości itd.

 W telefonach iphone 13 128gb zastosowano również 5-rdzeniowy układ graficzny. Odpowiada on za szybkie działanie nowoczesnych gier i wielu zasobożernych aplikacji. Na przykład te związane z obróbką elementów graficznych i modeli 3D.

Cechy aparatów w telefonie iPhone 13

W urządzeniach iPhone 13 zastosowano system trzech kamer, który został znacznie ulepszony w porównaniu z innymi modelami z linii Apple:

  • Aparaty wyposażono w ulepszony autofokus i nowe obiektywy. Umożliwia to wykonywanie super ostrych zdjęć nawet z odległości 2 cm od obiektu;
  • Urządzenia wyposażono w tryb nocny, który w pełni wykorzystuje możliwości skanera LiDar. Sprawia, że Twoje zdjęcia wyglądają naturalnie w każdych warunkach oświetleniowych, nawet gdy jest środek nocy bez źródła światła;
  • Istnieje tryb Cinema Effect, który po aktywacji powoduje, że kamera automatycznie przenosi ostrość na inną osobę lub obiekt, wybierając dla niej najbardziej odpowiedni moment.

Zastanawiając się, który iPhone 13 kupić, możesz dać pierwszeństwo urządzeniu w odpowiednim kolorze lub z najbardziej odpowiednią pamięcią masową. Dla przykładu, w sklepach internetowych dostępne są modele telefonów marki Apple o pojemności 128 GB (do kupienia np. na https://ispot.pl/iphone-13-128gb), 256 GB, 512 GB lub 1 TB pamięci wewnętrznej. Różnice mogą dotyczyć także innych cech urządzeń, które powinny być wyszczególnione oddzielnie.