Tusze do Epson XP 245

Współcześnie ceny wielofunkcyjnych urządzeń łączących ze sobą drukarkę, skaner oraz kopiarkę są wyjątkowo niskie. Z tej prostej przyczyny znajdują one szerokie zastosowanie nie tylko w przedsiębiorstwach, ale również w prywatnych domach. Należy jednak pamiętać, że pomimo niskiej ceny większość urządzeń nie zapewnia niskich kosztów eksploatacji. Co warto wiedzieć na ten temat?

Epson XP 245

Jednym z niewielu urządzeń na polskim rynku, które łączy ze sobą niską cenę z niewielkimi kosztami eksploatacyjnymi jest urządzenie wielofunkcyjne Epson XP 245. Podstawową cechą wyróżniającą tusze w tym urządzeniu od rozwiązań innych producentów jest zastosowanie oddzielnych wkładów atramentowych na poszczególne kolory. W praktyce oznacza to, że w urządzeniu umieszcza się odrębny wkład na kolor niebieski, czerwony oraz żółty!

W przypadku klasycznych drukarek, czy też różnego rodzaju urządzeń drukujących ma się do czynienia jedynie z jednym wkładem odpowiedzialnym za druk kolorowy. Dla użytkownika drukarki oznacza to, że skończenie się jednego koloru we wkładzie wymusza jego wymianę, pomimo tego, że dwa z pozostałych kolorów wciąż znajdują się w kartridżu. Dzięki niezastosowaniu tej technologii we wkładach Epson wystarczy wymiana jednego koloru.

Tusze do Epson

Każda osoba, która liczy na praktyczne i wielofunkcyjne urządzenie o niskich kosztach eksploatacyjnych powinna postawić na Epson XP 245 tusze do tej drukarki, ze względu na zastosowanie odrębnych kolorowych wkładów, wyróżniają się na tle innych modeli swoją efektywnością – wypróbuj www.drtusz.pl.

W praktyce oznacza to, że użytkownik nie będzie musiał wymieniać wszystkich kolorowych tuszy, jeżeli w drukarce braknie tylko jednego koloru. Dodatkowym sposobem na zaoszczędzenie jest nabycie zamienników, które są znacznie tańszym rozwiązaniem aniżeli modele oferowane przez producenta.