Top 3 słuchawki apple

słuchawki apple

Słuchawki to jedne z najbardziej popularnych akcesoriów do urządzeń mobilnych. Dzięki nim jesteś w stanie przenieść się w swój świat muzyczny w każdym miejscu i o każdej porze. W tym artykule dowiesz się jakie są 3 najlepsze pary słuchawek apple oraz na czym powinieneś skupić się podczas ich zakupu.

1. Apple AirPods Max

Wykorzystanie przez Apple materiałów najwyższej jakości zapewnia doskonały komfort. Precyzja ich wykonania stawia je wśród 3 najlepszych modeli słuchawek od Apple, które kiedykolwiek powstały. Bez problemu mogą one działać z produktami innych firm niż Apple, aczkolwiek tracą one bardzo dużo unikalnych oraz kompatybilnych funkcji. Mianowicie jedna z nich to kinowe Spatial Audio, które zapewnia przekonujące wrażenia z wirtualnego dźwięku przestrzennego. Niektórzy mogą uznać projekt za dziwaczny, ale nie można spierać się z doskonałą jakością wykonania Apple. Ogólnie rzecz biorąc, te słuchawki do iPhone’a to absolutny triumf, choć bardzo drogi. Ich cena to około od 2000 do 2300 złotych, zależnie od wyposażenia.

2. Apple AirPods Pro

Są droższe, niż słuchawki Apple AirPods, ale zapewniają lepszą jakość dźwięku, wyższy poziom komfortu i doskonałe tłumienie hałasu. Jedynym rozczarowaniem jest to, że Siri to jedyna metoda regulacji głośności bez sięgania do kieszeni po telefon. Żywotność baterii wynosi pięć godzin dla słuchawek, a kolejne 19 godzin z etui ładującego. Pięciominutowe ładowanie zapewni kolejną godzinę słuchania. Słuchawki douszne AirPods Pro są odporne na pot i wodę. Dzięki temu możesz ćwiczyć w nich bez jakiegokolwiek odpuszczania. Możesz, także wybrać się na spacer w deszczu, a nic się z nimi nie stanie. To cudowne urządzenie, również kosztuje sporo, ponieważ jego cena waha się od 700 do 1100 złotych. Jeśli jesteś użytkownikiem iPhone’a, bez wątpienia będziesz chciał przetestować te cudowne bezprzewodowe słuchawki. Korzystanie z nich jest przyjemnością.

słuchawki apple

3. Apple AirPods 3

AirPods trzeciej generacji (2021) są przyjemnością w użyciu i oferują kilka fajnych ulepszeń w stosunku do swoich poprzedników, AirPods drugiej generacji. Swoją budową nie odbiegają zbytnio Apple AirPods Pro. Łączy je ten sam kształt oraz powłoka, która gwarantuje ochronę przed wodą oraz potem. Umożliwi Ci to trening w ciężkich warunkach bez jakichkolwiek obaw przed uszkodzeniem Twojego sprzętu. Żywotność baterii została zwiększona z 24 godzin do 30 godzin. Jest to naprawdę dużo! Sześć godzin z samych słuchawek plus cztery pełne ładowania z etui ładującego. Pięciominutowe „szybkie ładowanie” powinno zapewnić AirPods 3 wystarczającą ilość energii na godzinę odtwarzania. Słuchawki te uzasadniają swoje istnienie doskonałym dźwiękiem i dopasowanymi wkładkami dousznymi. AirPods 3 to świetny zakup dla użytkowników Apple, którzy nie przejmują się redukcją szumów, a muzyka jest dla nich czymś czego potrzebują przy sobie. Ich cena wynosi od 900 do 1200 złotych co, również czyni je niesamowicie drogim i zarazem prestiżowym sprzętem, ale jak dobrze wiemy za jakość powinno się płacić.