Monitory przemysłowe z ekranem dotykowym

monitory przemysłowe

Wyświetlacze dotykowe wykorzystują najnowszą technologię ekranów dotykowych. Każdy z nich został zaprojektowany tak, aby pasował do szerokiej gamy rozwiązań monitorów dotykowych. Zapewniają one niezawodną jakość w zastosowaniach profesjonalnych i komercyjnych. Technologia ekranów dotykowych w monitorach przemysłowych umożliwia bezpośrednią, bezproblemową komunikację pomiędzy użytkownikiem a komputerem. Technologia ta jest intuicyjna i łatwa w użyciu, dzięki czemu jest dostępna dla każdego, niezależnie od wykształcenia czy poziomu umiejętności.

Trwałość monitorów przemysłowych

  • Domowy monitor wytrzymuje średnio 5 lat. Przemysłowe – zarówno 10, jak i 20 lat.
  • Metalowa obudowa w monitorze przemysłowym wytrzyma o lata dłużej niż plastikowa obudowa w domowym. Sprzęt gospodarstwa domowego szybko staje się przestarzały. A jeśli zainstalowałeś na przykład terminal dotykowy, nie będziesz się martwić, że jutro pojawi się nowy model i będziesz musiał wszystko przeinstalować.

Co to jest ekran dotykowy na monitorze przemysłowym?

Monitory przemysłowe posiadające ekran dotykowy, który pozwala użytkownikom na interakcję z komputerem poprzez dotykanie go. Nazywany jest również interaktywnym ekranem dotykowym lub po prostu ekranem interaktywnym. Ekran dotykowy może być obsługiwany za pomocą jednego lub wielu dotknięć.

Monitor przemysłowy wielodotykowy jest użyteczną i intuicyjną alternatywą dla myszy i klawiatury. Użytkownicy mogą oddziaływać bezpośrednio na ekran za pomocą palców lub rysika, nawet w rękawiczkach. Wyświetlacze dotykowe są przydatne dla wszystkich użytkowników, ale są szczególnie ważne dla tych, którzy mają trudności z używaniem myszy lub klawiatury.